kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


urzad@pragapld.waw.pl

Grochowscy seniorzy w nowej siedzibie

Opublikowany: 2017-02-07 12:24:20

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Warszawa Praga zmienił swoją siedzibę. Nowy lokal, o znacznie wyższym standardzie, mieści się na Grochowie przy ul. Paca 39. Zima nie przeszkodziła w przeprowadzce z suteryny przy ul. Korytnickiej do nowej siedziby. W czwartek, 2 lutego 2017 r., doszło do uroczystego otwarcia nowego lokalu Związku z udziałem samorządowych władz Dzielnicy.

Przewodnicząca dzielnicowego PZERiI Teresa Bugajska-Nyc, w otoczeniu seniorów, w tym m.in. Jerzego Mądrego z południowopraskiej Rady Seniorów, wspólnie z Burmistrzem Dzielnicy Tomaszem Kucharskim uroczyście przecięli wstęgę, oficjalnie otwierając działalność Związku w nowym miejscu. Burmistrz serdecznie podziękował pani Teresie za jej wyjątkowe zaangażowanie w sprawy naszych seniorów, przekazał również na jej ręce grafikę, ilustrującą starą zabudowę Kamionka, oraz bukiet kwiatów. W otwarciu nowej siedziby Związku wzięli również udział przedstawiciele ściśle współpracującej z seniorami dyrekcji południowopraskiego Centrum Promocji Kultury, Barbara Gebler-Wasiak i Mirosław Salach, oraz Dyrektor dzielnicowego Ośrodka Pomocy Społecznej, Zuzanna Grabusińska. Życzymy seniorom skupionym w PZERiI owocnej działalności w nowej siedzibie i dziękujemy za to, że wciąż chcecie Państwo coraz szerzej, wspólnie z dzielnicowym samorządem, działać na rzecz południowopraskich seniorów. Specjalne podziękowania należą się dla pani Teresy Bugajskiej-Nyc, przewodniczącej południowopraskiego oddziału PZERiI.  

 

14285

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum