kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


urzad@pragapld.waw.pl

Koncert dla całej rodziny – radiowo i świątecznie z Chórem MILLE VOCI

Opublikowany: 2017-12-06 11:21:04

Chór dziecięcy MILLE VOCI oraz Grupa wokalna zapraszają na kolejny niezwykły koncert – tym razem pobawią się z publicznością w audycję radiową, a świąteczne przeboje zagrają z nimi na żywo wspaniali muzycy.

Wydarzenie to będzie finałem projektu „Gwiazdkowe przeboje w Radiu SZEPTEM”, który miał na celu przybliżyć dzieciom i młodzieży świat radia. Miał on też zachęcić je do pracy nad głosem oraz stworzenia własnego radia, nawet jeśli miałoby ono być tylko tworem wyobraźni i zabawą.

Chórzyści mieli okazję nagrywać własne audycje dla swych rodziców i opowiedzieć o tym, co dla nich ważne, co lubią robić, co chcieliby przekazać dorosłym w imieniu wszystkich dzieci i za co dziękują najbliższym. Zaprzyjaźnieni starsi koledzy ze Szczecina poprowadzili warsztaty dla całego chóru – siedemnastoletnia pianistka Hania skupiła się na emisji głosu, a młody radiowiec Jakub opowiedział o pracy w radiu i przygotował zabawy integracyjne z zadaniami dla dzieci. Każdy mógł się sprawdzić w roli dziennikarza radiowego i poczuć, na co należy zwrócić uwagę, gdy głos stanowi jedyne narzędzie komunikowania się z innymi, a mówiący nie może wesprzeć się mimiką czy gestem. Absolwentki chóru czyli Grupa wokalna otrzymały trudniejsze zadanie – w czasie przejażdżki zabytkowym tramwajem po Warszawie miały nagrać audycję radiową o naszym mieście i mijanych podczas wycieczki miejscach. Z uwagi na niesamowity hałas w starym pojeździe, zadanie to okazało się nie lada wyzwaniem, a dziewczęta musiały wykorzystać swój głos w nowy dla siebie sposób, pokonać tremę i mówić głośno lub śpiewać w komunikacji miejskiej jak nigdy dotąd.

Teraz czas na podsumowanie całej radiowej przygody. Chór MILLE VOCI wraz z fantastycznymi muzykami zaprasza na spektakl pełen niespodzianek. Koncert, który będzie przypominał audycję radiową. Usłyszymy ulubione świąteczne piosenki znane z radia, ale w nowych aranżacjach. Będzie to okazja do spotkania z grochowskich chórem, jak również zatrzymania się na chwilę w przedświątecznym pośpiechu i spędzenia czasu z bliskimi przy dobrej muzyce.

 

Koncert „Gwiazdkowe przeboje w Radiu SZEPTEM”
niedziela 17 grudnia, godzina 17:00
Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2, Praga Południe
WSTĘP WOLNY

g

14787

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum