kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


urzad@pragapld.waw.pl
Jesteś tutaj:

XIII Bieg Wedla

Opublikowany: 2018-01-31 10:48:06

27 stycznia 2018 roku w ramach imprezy „XXII Zima na Pradze” odbył się w Parku Skaryszewskim XIII Bieg Wedla pod Honorowym Patronatem Tomasza Kucharskiego Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe.

Pomimo trudnych warunków na trasie frekwencja dopisała. Biegi rozegrano na kilku dystansach:

Trasa A – 1,86 km (1 pętla) dla osób w wieku do 15 lat oraz 70 lat i więcej,

Trasa B – 0,25 km (w pobliżu muszli koncertowej) dla dzieci w wieku do 7 lat,

Trasa C – 5,43 km (3 pętle),

Trasa D – 9 km (5 pętli).

Ponadto odbyły się biegi i marsze na orientację na trasach dla początkujących i zaawansowanych orax 5 kilometrowy Nordic Walking oraz O-run, czyli połączenie biegu przełajowego z biegiem na orientację.

Nagrody wręczali m.in. Radna Dzielnicy Praga-Południe Katarzyna Olszewska, która wystartowała także w biegu na 9 km oraz Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe Adam Cieciura.

W biegu na 9 km udział wzięło 494 zawodników.

W kategorii kobiet zwyciężyła ANNA SZYSZKA

II miejsce TAMARA MIELOCH

III miejsce JUSTYNA ŚLIWIAK

W kategorii mężczyzn zwyciężył WOJCIECH KOPEĆ

II miejsce MAREK DZIĘGIELEWSKI

III miejsce MICHAŁ JAMIOŁ

W biegu na 5,4 km udział wzięło 570 zawodników.

W kategorii kobiet zwyciężyła JUSTYNA ŚLIWIAK

II miejsce PAULINA KOZŁOWICZ

III miejsce KATARZYNA WESOŁOWSKA

W kategorii mężczyzn zwyciężył WOJCIECH KOPEĆ

II miejsce MAREK DZIĘGIELEWSKI

III miejsce MICHAŁ JAMIOŁ

Pozostałe wyniki:

Dystans 1,86km

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003+

1 OLGA GRABOWSKA

2 NATALIA ŻYCZYŃSKA

3 ELEONORA TYNDZIK

CHŁOPCY ROCZNIK 2003+

ADRIAN PEC

2 GUSTAW SZRAJNER

3 MARCIN SZCZEPANIUK

Dystans 250m

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2011+

1 MADLEIN LITENBAMSE

2 JULIA POTOCKA

3 KLARA SZRAJNER

CHŁOPCY ROCZNIK 2011+

1 IGNACY JAMIOŁ

2 IGNACY KROCHMALSKI

3 KRZYSZTOF KAMIŃSKI

gfg

fg

14851

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum