kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Przed nami Towarzyski Turniej Dwójek w ramach cyklu „Siatkówka na Pradze – stulecie przyłączenia Grochowa, Saskiej Kępy i Gocławia do Warszawy”.

Opublikowany: 2016-03-08 11:06:57

Już 19 marca 2016 roku, na hali przy ulicy Zwycięzców 44, odbędzie się drugi w kolejności turniej organizowany w ramach obchodów stulecia przyłączenia Grochowa, Saskiej Kępy i Gocławia do Warszawy. Organizatorzy cyklu, czyli Fundacja Warszawska Akademia Siatkówki oraz Urząd Dzielnicy Praga-Południe zaplanowali z tej okazji aż sześć turniejów.

W marcu, zawodnicy rywalizować będą w dwuosobowych drużynach. W kategorii kobiet zmierzy się ze sobą 12 zespołów. Natomiast w kategorii open aż 16 par.

Cykl nie mógłby się odbyć bez zaangażowania partnerów. Jednym z nich jest firma PilkaNaHali.pl, która jest partnerem wspierającym organizację. Podziękowania należą się również Zespołowi Szkół nr 84 w Warszawie, gdzie odbędą się aż cztery  turnieje całego cyklu. Sponsorami nagród są natomiast: firma Select Poland zapewniająca najlepszym zawodnikom sprzęt sportowy, Teatr XL fundujący bilety na spektakle oraz escape room „Quest Hunt”, dzięki któremu najlepsze drużyny będą miały okazję odwiedzić jeden z trzech dostępnych pokoi zabaw w tym miejscu.

Natomiast partnerem medialnym wydarzenia jest lokalna gazeta Kurier Praski, dzięki któremu o turniejach z pewnością dowie się każdy mieszkaniec naszej dzielnicy! 

13476

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum