kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Bieg bez limitu już w maju!

Opublikowany: 2020-05-22 14:19:00

Bez wyznaczania limitu kilometrów i maksymalnego pułapu uczestników, bez rywalizacji, za to z ogromną porcją dobrej, biegowej zabawy. W ostatni weekend maja zapraszamy na „Bieg bez limitu”! M.st. Warszawa nagrodzi 20 najbardziej pomysłowych biegaczy, gdziekolwiek wystartują.

Udział w wyzwaniu jest bezpłatny. Zapisy na wydarzenie rozpoczynają się już w piątek, 22 maja.

„Bieg bez limitu” odbędzie się w dniach 29-31 maja. Gdzie? Nie ma ograniczeń, bo to impreza wirtualna. Jej wyróżnikiem jest tytułowy brak limitu: osób, kilometrów czy rodzaju aktywności.

– Może pobiec dosłownie każdy niezależnie od miejsca zamieszkania, gdyż jest to bieg wirtualny. Jedyne, o czym warto pamiętać, to wymagane podczas epidemii środki bezpieczeństwa. Nie trzeba być biegaczem ani sportowcem. Nie trzeba nawet koniecznie biegać – można np. wybrać inną aktywność – podkreśla Maciej Mroczek, dyrektor Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa.

Proste zasady

– Zasady są bardzo proste. Aby wziąć udział w „Biegu bez limitu” należy w dniach 29-31 maja dodać swoją aktywność (komentarz, post, relację) na profilu wydarzenia na FB. Może to być uśmiechnięte zdjęcie, zrzut z aplikacji czy krótka informacja o podjętym wyzwaniu. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa i integracja środowiska biegowego.

– Po prostu postaw sobie wyzwanie biegowe lub inne i przywitaj z nami sezon! Dodatkowo dla każdej osoby, która zdecyduje się od piątku 22 maja zarejestrować na bieg, na specjalnie przygotowanej bezpłatnej platformie będą czekały setki różnych treningów ze specjalistami. W ten sposób najłatwiej, a jednocześnie profesjonalnie możecie przygotować się do startu! – mówi Karol Adamaszek z Aktywnej Warszawy.

Nagrody dla 20 najbardziej kreatywnych!

Zdjęcie z kotem, bieg z psem, w przebraniu, wyścig z sąsiadem, po lesie, rajd z przeszkodami czy sprint po lody? Tu także stawiamy na kreatywność bez limitu! Dwadzieścia najciekawszych komentarzy/relacji/postów opublikowanych w wydarzeniu na FB z hasztagiem #biegbezlimitu Miasto Stołeczne Warszawa nagrodzi zestawem gadżetów.

Aby dołączyć do akcji - należy wejść na facebookowy profil wydarzenia "Bieg bez limitu" i zapisać się do udziału w biegu

16215

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum