kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

"Co pan na to panie Freud?"

Opublikowany: 2013-11-19 15:14:48

W ramach projektu Urzędu Dzielnicy Praga-Południe „Szkolna Sztuka” 17.11.br. w Klubie Kultury Saska Kępa wystawiono dramat, który mimo upływu czasu ciągle jest aktualny. Trzech młodych aktorów: Robert Głowacki z Zespołu Szkół Gastronomiczno –Hotelarskich ul. Majdańska, Sebastian Jaworski – z XXI LO im. H. Kołłątaja, Kamil Pozorek- z LXXII LO im. gen. J. Jasińskiego z teatru szkolnego Paradox z LXXII Liceum Ogólnokształcącego im. gen. J. Jasińskiego podjęło się tak trudnego wyzwania.

Sztuka niełatwa do przekazania, ponieważ przedstawiono problematykę poszukiwania, innej lepszej rzeczywistości, próby organizowania sobie własnego świata, według własnych wyobrażeń, próby porozumienia się z innym człowiekiem, chęć posiadania i dominacji.
Dramat z 1989r. "Co pan na to panie Freud?" Marka Branda w reżyserii Ryszarda Jakubisiaka otrzymał gromkie brawa od publiczności, która wraz z aktorami zajmowała miejsca na scenie, tym samym mogła interaktywnie przeżywać rozterki bohaterów.
W ramach projektu będą realizowane kolejne spektakle, na które serdecznie zapraszamy.
 
10585

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum