kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]
Jesteś tutaj:

IV Bieg Noworoczny

Opublikowany: 2016-01-11 15:53:08

9 stycznia 2016 r., w bardzo przyjaznej aurze, w Parku Skaryszewskim odbył się zorganizowany przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe i ActiveSports IV Bieg Noworoczny. Od godz. 9:00 trwały przygotowania do uruchomienia biura zawodów, które znajdowało się w KS Drukarz, a ok. 9:30 pojawili się już pierwsi zawodnicy, którzy odbierali numery startowe z chipem oraz pakiet upominkowy.

W tym roku na starcie stanęło ok. 300 zawodników, którzy na komendę Pana Andrzeja Opali, Naczelnika Wydziału Kultury, Promocji i Sportu, punktualnie o godz. 12:00 wystartowali, aby pokonać dystans ok.8 km. Każdy zawodnik otrzymał na mecie pamiątkowy medal,  które wręczali przedstawiciele Urzędu Dzielnicy Praga-Południe. Po biegu zawodnicy otrzymali ciepłą herbatę oraz gorący posiłek regeneracyjny w postaci pysznej grochówki przygotowanej przez firmę cateringową.

Najszybszym zawodnikiem okazał się Sebastian Polak z czasem 27,16  po nim na mecie zameldował się Andrzej Ignatowicz, a trzeci linię mety przekroczył Zbigniew Lamparski. Wśród pań triumfowała Sylwia Bodnara z czasem 33,27 przed Iwoną Rek i Anią Belką.

Zwycięzcy za 3 pierwsze miejsca (kobiety i mężczyźni) zostali obdarowani pucharami oraz nagrodami ufundowanymi przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe, a zawodnicy w kategoriach wiekowych otrzymali medale oraz upominki. Trofea wręczali Przedstawiciele Urzędu Dzielnicy Praga-Południe: Pani Katarzyna Olszewska Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy Praga-Południe, która brała udział w zawodach i zajęła II miejsce w kategorii Samorządowców, Pan Michał Wieremiejczyk Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe oraz Pan Andrzej Opala Naczelnik Wydziału Kultury Promocji i Sportu.  

Nad poprawnością biegu i czasów osiągniętych przez zawodników czuwali sędziowie z PZLA a elektroniczny chipowy pomiar czasu pozwolił na zapoznanie się z osiągniętymi czasami chwilę po ukończeniu biegu. Pełne wyniki oraz galeria zdjęć dostępne są na stronie www.biegi.waw.pl

Nie zabrakło telewizji TVP Warszawa, która towarzyszyła nam podczas zawodów i wieczorem w programie sportowym można było obejrzeć relację z ich przebiegu.

Jak na każdej imprezie organizowanej przez ActiveSports nie zabrakło zabezpieczenia technicznego, którym zajmuje się obsługa biura zawodów, oznakowania i nadzoru trasy podczas trwania biegu. Nad zdrowiem zawodników czuwało Pogotowie Ratunkowe, które na szczęście nie miało tym razem pracy, a nad porządkiem i bezpieczeństwem Straż Miejska z VII Oddziału Terenowego SM oraz Policja z KRP Warszawa VII.

Zapraszamy za rok na V Bieg Noworoczny oczywiście w Parku Skaryszewskim!!!

13390

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum