kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Konkurs Piosenki Francuskiej 2019

Opublikowany:

Dlatego, jeżeli lubisz i umiesz śpiewać, już dziś zgłoś się do swojego nauczyciela języka francuskiego lub muzyki i przygotuj swoją ulubioną piosenkę francuską na półfinały konkursu.  

Konkurs jest organizowany przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Urząd Dzielnicy Praga-Południe. Głównym partnerem konkursu jest Francusko-Polska Izba Gospodarcza.  Adresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadpodstawowych. To nie tylko wydarzenie dla uczniów szkół, to również wyczekiwane przez mieszkańców dzielnicy Praga-Południe i całej Warszawy wspaniałe koncerty półfinałowe oraz finałowe.

Jesteśmy przekonani, że konkurs wokalny tak, jak to było w latach ubiegłych spotka się z dużym zainteresowaniem, zachęci uczestników do rozwijania artystycznych pasji i znajomości języka oraz do  poznania francuskiej kultury. Zgłoszenia uczestników wyłonionych w eliminacjach szkolnych należy dostarczyć do 1 czerwca 2019 r. na adres Wydział Kultury i Sportu dla Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, ul. Podskarbińska 6 pok. 127, 03-833 Warszawa, z dopiskiem: „Konkurs Piosenki Francuskiej.

Materiały konkursowe do pobrania

df

15407

Pozostałe artykuły w tym samym dziale co Konkurs Piosenki Francuskiej 2019