kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Na razie najlepsi w Warszawie

Opublikowany: 2015-12-01 13:52:20

W czwartek, 26 listopada, w Hali Sportowej „Koło” mieszczącej się przy ul. Obozowej 60, odbył się miejski półfinał programu „Od zabawy do sportu”. Do walki o puchary stanęli uczniowie z dziewięciu szkół podstawowych, uczestniczący w programie dodatkowych zajęć z wychowania fizycznego.

Z dumą informujemy, że w zmaganiach tych zwyciężyli wychowankowie Szkoły Podstawowej nr 215, mieszczącej się przy ul. Kwatery Głównej 13!

Trójkę finalistów wyłoniono spośród startujących w półfinale miejskim dziewięciu szkół, reprezentujących Bemowo, Mokotów, Pragę-Południe, Ochotę, Pragę-Północ, Ursus, Wilanów, Włochy i Żoliborz. Pierwsze miejsce zajęła szkoła z Pragi-Południe, drugie z Wilanowa, a trzecim finalistą są reprezentanci szkoły z Ochoty.

Podczas półfinałowej imprezy najważniejsze były oczywiście sportowe emocje, ale – zgodnie z nazwą programu – wydarzenie przebiegało w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Zarówno zawodnicy, jak i kibice, wzięli udział w licznych atrakcyjnych zabawach zorganizowanych przez Biuro Sportu i Rekreacji m.st. Warszawa.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom. Będziemy kibicowali naszym zawodnikom podczas finału miejskiego, który odbędzie się w tym samym miejscu, 3 grudnia (w czwartek) o godzinie 11.00. Trzymajmy kciuki za naszych reprezentantów!

13330

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum