kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Najlepsi siatkarze plażowi w Warszawie

Opublikowany: 2019-06-14 16:10:05

Do niedzieli, 16 czerwca trwać będzie rywalizacja najlepszych par siatkówki plażowej na świecie podczas FIVB World Tour 2019. To prawdziwa uczta dla fanów tej dyscypliny i sportowych emocji. Areną zmagań są obiekty Monta Beach Volley Club (ul. Zaruskiego 12).

Po raz drugi z rzędu, a trzeci w historii zawody z cyklu FIVB Beach Volleyball World Tour zawitały do Warszawy. Na obiektach popularnego nadwiślańskiego Monta Beach Volley Club rywalizują najlepsze pary plażowe świata, a wśród nich także 10 duetów z Polski. Warszawski turniej jest sprawdzianem przed mistrzostwami świata, które niedługo zostaną rozegrane w Hamburgu.

 FIVB World Tour Warsaw 2019 to największy w tej części Europy turniej siatkówki plażowej – łącznie weźmie w nim udział 256 zawodników i zawodniczek, czyli właściwie cała światowa czołówka tej dyscypliny. Rywalizacja toczy się  na sześciu boiskach plażowych, w tym na głównym z trybunami na blisko 4000 miejsc, specjalnie zorganizowane na czas zawodów. Mecze  rozgrywane są w godz. 9.00 – 19.00.                                                                       

W ubiegłym roku na najwyższym stopniu podium stanęli Bartosz Łosiak i Piotr Kantor. Turnieje poprzedzające FIVB World Tour pokazały, że polskie duety są w dobrej formie, co tylko napawa optymizmem, że ponownie biało-czerwonych będziemy oglądać na podium warszawskiej imprezy. Para Grzegorz Fijałek i Michał Bryl wywalczyła srebro w World Tour Itapema, a nie tak dawno, także brąz w Ostravie. Z kolei Maciej Rudol i Jakub Szałankiewicz wygrali turniej w Aydin.

 Oprócz kibicowania swoim faworytom, miłośnicy plażowej odmiany siatkówki  mogą korzystać z wielu dodatkowych atrakcji, o które zadbali organizatorzy we współpracy ze sponsorami i partnerami wydarzenia.  Codziennie, na terenie Monta Beach w godz. 10.00-18:00 w organizowane są gry, zabawy i konkursy sportowe z nagrodami dedykowane zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Natomiast od godz. 20-00 do godz. 2.00 plaża nad Wisłą zamienia się w scenę z koncertami, pokazami artystów i beach party. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

df

15546

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum