kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Niezapomniana niedziela w Komisariacie Rzecznym Policji

Opublikowany: 2015-06-03 14:21:00

Po raz pierwszy Urząd Dzielnicy Praga-Południe miał przyjemność gościć na pikniku z okazji Dnia Dziecka w Komisariacie Rzecznym Policji przy Wybrzeżu Szczecińskim 6. Atrakcji dla najmłodszych i ich rodziców nie było końca.

Ściana wspinaczkowa, rejsy łodziami policyjnymi, ogromnych rozmiarów makieta kolejki elektrycznej, przejażdżki kładami, nauka nurkowania, strzelnica oraz niezliczone atrakcje dla maluchów z grami zręcznościowymi i konkursami, w których można było wygrać słodkości. Zabawa była przednia.

Od 2000 roku funkcjonariusze Komisariatu Rzecznego Policji w Warszawie organizują dla najmłodszych niesamowity i pełny wrażeń dzień z okazji ich święta. Tylko wysoka fala powodziowa w 2010 roku przeszkodziła w świętowaniu. w tym roku Dzień Dziecka był też okazją do świętowania 95-lecia istnienia komisariatu. Piękny tort dla każdego oraz liczne atrakcje sprzyjały dobrej zabawie. Pogoda również dopisała. Za rok już 10 edycja Dnia Dziecka na wodzie! Komisariat Rzeczny zaprasza już dziś!

12974

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum