kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Ogłaszamy nabór na pomocników Świętego Mikołaja!

Opublikowany: 2015-12-02 12:22:37

Mikołaj potrzebuje pomocy! Weź udział w rodzinnej grze miejskiej! 12 grudnia serdecznie zapraszamy do Urzędu Dzielnicy Praga-Południe przy ul. Grochowskiej 274 na rodzinną grę miejską – Akademię Elfów Świętego Mikołaja oraz iluminację choinki na Placu Szembeka.

Święty Mikołaj przeprowadza nabór na stanowisko Pomocnika Świętego Mikołaja. Niestety, uporczywa choroba dopadła połowę jego współpracowników, a bez ich wsparcia – świąt nie będzie! Przez to zamieszanie i brak osób, które dbają o przebieg świąt, choinki nie palą się, ozdoby nie świecą, a zabawki nie są zapakowane!

Zapraszamy wszystkich śmiałków do świątecznego wyzwania! Uratuj wytwórnię zabawek i zostań najlepszym pomocnikiem Białobrodego! Aby się nim stać, trzeba posiadać wyjątkowe umiejętności - i właśnie temu służy Akademia Elfów Świętego Mikołaja. Szkolenie rozpoczyna się o godz. 14.00.

Akademia Elfów Świętego Mikołaja znajduje się na Biegunie Północnym. W tych specjalnych okolicznościach przeniesiono ją do naszej stolicy! Tak jak na Biegunie, Akademia podzielona jest na katedry, które wspólnie przygotowują święta! Dzieci będą miały możliwość odwiedzenia m.in. katedry sortowania listów, dekoracji świątecznych, klocków, lalek oraz pakowania prezentów.

Nie zwlekajcie! Do wygrania wspaniałe nagrody ufundowane przez: Urząd Dzielnicy Praga-Południe, Smyk, MaLila TUTU, Goliath Games, Salę Zabaw „Abawuś”, klubokawiarnię "Grochowina" oraz wydawcę gry Pytaki! Jeżeli Mikołajowi uda się pozyskać nowych pomocników, na Placu Szembeka rozbłyśnie piękna choinka – nasz symbol radości świąt!

Od godz. 16.00 wokół iluminacji choinki moc atrakcji rodzinnych– nie tylko dla uczestników gry - w tym: wspólne pisanie listów – poczta świętego Mikołaja oraz Święty Mikołaj we własnej osobie.

Każde dziecko dostanie upominek od Świętego Mikołaja.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie www.zwalcznude.eu
Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Urzędu Dzielnicy Praga-Południe M.St. Warszawy.

Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja!
Na wydarzenie WSTĘP WOLNY!

Na grę miejską obowiązują zapisy: www.zapisynagre.pl

 

Akademia Elfów Świętego Mikołaja to cykl rodzinnych gier miejskich.
Pozostałe gry miejskie odbędą się:

-28 listopada – 19. Dzielnica, Kolejowa 47 (Wola)
- 6 grudnia – Galeria Wileńska, ul Targowa 72 (Praga-Północ)
-12 grudnia – Urząd Dzielnicy Praga-Południe, ul. Grochowska 274 (Praga-Południe)

 

Patroni medialni: MiniMini+, TeleTOON+, czasdzieci.pl, qlturka.pl, Dziecko w Warszawie, gdzieco.pl, wolnasobota.pl, kulturalnie.waw.pl

13335

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum