kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Piknik rodzinny na Błoniach Elekcyjnych

Opublikowany: 2015-06-03 09:40:00

Kamionkowski piknik rodzinny na Błoniach Elekcyjnych za nami. Pod słonecznym niebem, na zielonej trawie wraz z nami bawili się mieszkańcy i goście Rady Samorządu Mieszkańców Osiedla Kamionek, a także specjalnie zaproszeni na imprezę goście - między innymi: senator Marek Borowski, Ryszard Kalkhoff i Marek Borkowski – radni Dzielnicy Praga-Południe.

Urząd Dzielnicy Praga- Południe m.st Warszawy reprezentował Michał Wieremiejczyk kierownik Zespołu Kultury.

Prowadzącemu, Tomaszowi Marzeckiemu udało się wyczarować ciepłą, sąsiedzką atmosferę. Słuchaliśmy piosenek szemranej Pragi w wykonaniu Henryka Rejmera, przebojów grupy Homo Homini i Alka Nowackiego. Ćwiczyliśmy wraz z klubem fitness Miss Sporty, jedliśmy pyszne mięsiwo z grilla, które przygotowała dla nas restauracja Kamionka. Odbył się także konkurs wiedzy o Kamionku, podczas którego widzowie pokazali, jak wiele wiedzą o swoim najbliższym otoczeniu i o jego przeszłości. Natomiast ,,Drzewko życzeń”, pokryło się mnóstwem papierowych kwiatów z życzeniami, które zostaną przekazane do wiadomości tych, pod których adresem były kierowane.


Najmłodsi wymalowali piękne dzieło – mandalę i pejzaże z natury. Przy nadmuchiwanym samochodzie do skakania czekała kolejka. Dzieci otrzymywały też wiatraczki i kolorowanki. Na zakończenie imprezy liczni, pomimo wieczornego chłodu, widzowie obejrzeli Szekspira w plenerze. Teatr ParaBuch otrzymał za ,,Sen nocy letniej” głośne i gorące brawa.

12970

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum