kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]
Jesteś tutaj:
  • »
  • Polityka prywatności

Polityka prywatności

Opublikowany:

Szanujemy dane osobowe wszystkich użytkowników serwisu internetowego Urzędu Dzielnicy Praga Południe.

Urząd Dzielnicy posiada bazę informacji o użytkownikach serwisu. Ich podanie jest dobrowolne i potrzebne do procesów rejestracyjnych w strefie newslettera i zakładki „I Ty możesz zostać redaktorem” . Informujemy, iż istnieje możliwość modyfikacji i całkowitego usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy.

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926) nie udostępniamy danych osobowych i adresów e-mail użytkowników żadnym podmiotom gospodarczym czy firmom w celu osiągania korzyści materialnych lub dalszego przetwarzania. Dane są odpowiednio zabezpieczone i dostępne jedynie pracownikom urzędu posiadającym uprawnienia do przetwarzania danych osobowych.

Przypominamy, iż zawarte w serwisie materiały nie mogą być wykorzystywane na innych stronach WWW. Publikacje stworzone przez pracowników urzędu są chronione prawem autorskim i ich używanie jest łamaniem prawa polskiego.

14

Pozostałe artykuły w tym samym dziale co Polityka prywatności