kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Porozmawiaj z Burmistrzem Dzielnicy Praga-Południe

Opublikowany: 2018-07-17 12:19:20

Szanowni Państwo, ostatnie spotkania z Mieszkańcami z cyklu „Porozmawiaj z Burmistrzem”, debaty na temat bezpieczeństwa w dzielnicy Praga-Południe, liczba pytań, które Państwo zadają oraz waga sygnalizowanych tematów i problemów spowodowały, iż doszliśmy do wniosku, że należy rozszerzyć formułę cyklu. Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców do podzielenia się swoimi problemami, sprawami oraz inicjatywami, w ramach cyklu „Porozmawiaj z Burmistrzem”, także za pośrednictwem internetu. Zapraszamy do wysyłania ich na adres mailowy: [email protected] Odpowiemy na wszystkie pytania i poruszone przez Państwa problemy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców do podzielenia się swoimi problemami, sprawami oraz inicjatywami, w ramach cyklu „Porozmawiaj z Burmistrzem”, także za pośrednictwem internetu. Zapraszamy do wysyłania ich na adres mailowy: [email protected] Odpowiemy na wszystkie pytania i poruszone przez Państwa problemy.

15065

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum