kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Puchary i nagrody dla najszybszych i najdzielniejszych mieszkańców Pragi-Południe w 4F Półmaratonie Praskim

Opublikowany: 2018-10-04 16:07:00

W Urzędzie Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy odbyła się uroczystość wręczenia pucharów i upominków zawodnikom-biegaczom, którzy startowali w 4F Półmaratonie Praskim.

Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe Tomasz Kucharski wręczył puchary mieszkankom i mieszkańcom dzielnicy Pragi-Południe, którzy mieli najlepsze wyniki wśród wszystkich startujących z Pragi-Południe oraz w różnych grupach wiekowych. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze i przy rozmowach o sporcie i startach w rożnych biegach w Warszawie i w Polsce. Wszyscy byli zgodni, że bieganie wciąga tak mocno, że biegacze z przyjemnością startują w coraz dłuższych biegach, żeby podwyższyć sobie poprzeczkę i wyzwania. Najszybszą mieszkanką Pragi-Południe okazała się Pani Joanna Kowalska, która zwyciężyła również w 2017 roku, a najszybszym mieszkańcem był Rafał Parol. Wszyscy laureaci są zgodni, że pomysł biegu wieczornego sprawdza się bardzo dobrze – biegacze są z niego zadowoleni.

Wszystkim uczestnikom biegu serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne starty!

15167

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum