kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Radni o sprzedaży lokali użytkowych

Opublikowany: 2005-09-07 00:00:00

Na XLIII sesji Rady Dzielnicy Praga Południe m.st.Warszawa, która odbyła się 6 września br., radni pozytywnie zaopiniowali wykazy lokali przeznaczonych do sprzedaży na rzecz dotychczasowych najemców, a także opowiedzieli się za nadaniem Przedszkolu nr 397 nazwy "Ziarenko". Radni przyjęli też stanowisko w sprawie Zakładu Opieki Zdrowotnej przy ulicy Grochowskiej.

Radni na wtorkowym posiedzeniu przyjęli Stanowisko, w którym zwracają się do Biura Polityki Zdrowotnej i Biura Ochrony Środowiska Urzędu m.st. Warszawy o udzielenie wsparcia, celem pozyskania funduszy norweskich na modernizację przychodni Zakładu Lecznictwa otwartego przy ulicy Grochowskiej 339 w Warszawie.

Radni pozytywnie zaopiniowali również wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemców wraz z oddaniem w użytkowanie wieczyste ułamkowej części gruntu.

Radni przyjęli także uchwałę w sprawie wniesienia inicjatywy uchwałodawczej do Rady Miasta Stołecznego Warszawy dotyczącej nadania nazwy „Ziarenko” Przedszkolu nr 397 przy ulicy Komorskiej 6.

Radni dokonali także zmian w załączniku do budżetu miasta st. Warszawa dla Dzielnicy Praga Południe. Zmiana dotyczy przede wszystkim przesunięcia środków, które mają być wydane na budowę Dzielnicowego Centrum Promocji Kultury na ulicy Podskarbińskiej. Inwestycja będzie realizowana w latach 2005-2007, przy czym budowa rozpocznie się w 2006 roku.

Uchwały

281

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum