kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Relacja ze spotkanie z mieszkańcami w sprawie modernizacji Parku Józefa Polińskiego

Opublikowany: 2014-01-13 10:00:15

Na spotkanie dotyczące modernizacji Parku J. Polińskiego 7 stycznia 2014r. do Centrum Społecznego Paca 40 licznie przybyli mieszkańcy okolicy parku, przedstawiciele zarządu Dzielnicy Praga-Południe, Rady Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, Samorządu Osiedla Grochów Centrum i wspólnot mieszkaniowych.

Projekt modernizacji Parku przedstawiła jego autorka Agnieszka Kowalewska – projektantka krajobrazu. Na pytania i propozycje uczestników spotkania odpowiadali Tomasz Kucharski -burmistrz Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy, Jarosław Karcz zastępca Burmistrza oraz Andrzej Wójcik Naczelnik Wydziału Infrastruktury.

 

Realizację modernizacji parku zaplanowano na okres dwóch lat 2014-2015.  Na inwestycję przeznaczono w budżecie Dzielnicy Praga-Południe  ponad 10 mln zł.

W czasie dyskusji poruszono kwestię zasadności instalowania ogrodzenia parku, liczby i usytuowania wejść do obiektu, psiego wybiegu i jego lokalizacji, nawierzchni i przebiegu alejek parkowych. Pytano również o przebieg inwestycji i stopień wyłączenia parku z użytku w trakcie prac. Uwagi, oczekiwania i sugestie mieszkańców posłużą do wniesienia aktualizacji i poprawek do projektu, aby finalny efekt modernizacji był najbardziej atrakcyjny i funkcjonalny.

11003

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum