kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

ROD Waszyngtona otwiera bramy

Opublikowany: 2015-01-13 08:55:00

W sobotę, 10 stycznie, na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego Waszyngtona odbyło się pierwsze w nowym roku spotkanie działkowiczów. Wzięli w nim udział senator praski Pan Marek Borowski oraz burmistrz dzielnicy Praga-Południe Tomasz Kucharski. Obecny był także Prezes Okręgowego Zarządu Mazowieckiego PZD Pan Zygmunt Kacprzak.

Goście złożyli działkowiczom noworoczne życzenia, zdrowia, satysfakcji z posiadania i uprawiania swoich działek oraz wszelkiej pomyślności w całym 2015 roku.

Dziękując za życzenia, Prezes ROD Waszyngtona Pani Barbara Frydrychewicz podkreśliła, że są one  miłe działkowiczom, ponieważ przekazane przez przyjaciół ROD Waszyngtona. Zawsze czuliśmy ogromną życzliwość Pana senatora i Pan burmistrza dla naszych spraw. Prosimy o dalsze wsparcie na trudnej drodze do celu jakim będzie nowa formuła otwartych ogrodów działkowych. Mamy nadzieje, że wraz z władzami samorządowymi naszej dzielnicy uda nam się ten cel zrealizować. Wierzymy też, że ta nowa formuła przysporzy nam sprzymierzeńców w walce o utrzymanie zielonego charakteru terenów na których znajduje się nasz ogród – powiedziała Pani Prezes.

 

12726

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum