kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Spektakl Odbicia Teatru Akt

Opublikowany: 2020-12-15 16:15:00

Teatr Akt zaprasza na zapis prób do spektaklu Odbicia, który będzie dostępny online.

Próby do spektaklu Odbicia inspirowanego książką fotograficzno-poetycką autorstwa Pawła Łęczuka i Krzysztofa Micha Odbicia Grochowa kończą się filmowo-teatralno-muzyczną opowieścią w wykonaniu grupy Grochów Grochów.

Film będzie dostępny na FB i YT Teatru Akt od 19 do 31 grudnia 2020. Informacje o odnośniku pojawią się na stronie www.teatrakt.pl i https://www.facebook.com/teatr.akt

Kamera prowadzona przez Roberta Jędrzejewskiego ukazuje wielowymiarowy dialog przeszłości z naszym tu i teraz. Zamknięte w kadrach odbicia budynków, miejsc, ludzi i sytuacji przeniknięte są krótkimi wstawkami opowiedzianymi przez poetę. Artystyczny dokument jest impresją o losach ludzi, których w "pewnym grochowskim miejscu" osadzono.

Opieka artystyczna: Marek Kowalski i Tomasz Musiałowicz
Muzyka, zdjęcia, montaż: Robert Jędrzejewski
Występują: Anna Ługowska, Magdalena Kocimruk, Wiktoria Ochocka, Ada Lisewska, Yana Zrazhevskaya, Monika Maria Kowalska, Anna Nojszewska, Jan Stanisław Kowalski, Dominik Muraszko, Heniek Małolepszy, Paweł Coolek Kulesza, Mariusz Kaleta, Paweł Łęczuk.
Produkcja: Teatr Akt, premiera: 19 grudnia 2020 godz. 19.00.

Projekt Grochów Grochów wspiera Miasto Stołeczne Warszawa.

16768

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum