kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Sportowo na Pradze-Południe czyli XXX Memoriał Ireny Szydłowskiej

Opublikowany: 2013-07-01 16:21:22

Memoriał Ireny Szydłowskiej to międzynarodowe zawody łucznicze organizowane od trzydziestu lat przez Klub Sportowy Drukarz. Po raz pierwszy turniej odbył się w roku 1984, niespełna rok po nieoczekiwanej śmierci najlepszej w historii zawodniczki Klubu. Pani Irena Szydłowska – to pierwsza Polka, która zdobyła dla Polski medal olimpijski w łucznictwie (IO w Monachium, 1972 r.). To również jedna z najlepszych zawodniczek w historii polskiego, ale też i światowego łucznictwa. Wielokrotna medalistka imprez mistrzowskich, rekordzistka świata, Europy, laureatka Nagrody Fair Play przyznawanej przez Polski Komitet Olimpijski (1981 r.). Kolejny raz na obiekcie KS Drukarz startowali zawodnicy z całej Europy min. Litwy, Estonii, Wielkiej Brytanii, Białorusi.

Imprezę otworzył z-ca burmistrza Konstanty Bartoń, który życzył sportowcom zdrowej rywalizacji. 
Jedne z najlepszych wyników wypracowała Polska oraz Ukraina, której zawodnicy zajęli pierwsze miejsca w klasyfikacji młodsi juniorzy/juniorki oraz łuki bloczkowe. 
Zwycięzcami turnieju w kategorii seniorzy i seniorki zostali: Aleksandra Ryba i Piotr Nowak zaś kategorię juniorzy zdominowali Zuzanna Ćwiklińska oraz Kacper Sierakowski. 
Medale zawodnikom wręczał Prezes KS Drukarz Zbigniewa Kania oraz Radny Dzielnicy Bogdan Jeziorski, Wiceprzewodniczący Komisji Sportu w Dzielnicy Praga-Południe. 
 
9870

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum