kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]
Jesteś tutaj:

Spotkanie edukacyjne

Opublikowany: 2018-11-07 11:46:42

W dniu 10.11.2018 r. (sobota) o godz. 14:00 odbędzie się II spotkanie edukacyjne w ramach projektu Budżetu Partycypacyjnego „Ochrona drzew Saskiej Kępy”. Miejsce spotkania: przy skrzyżowaniu ul. Francuskiej i ul. Obrońców, przy pomniku Agnieszki Osieckiej.

Podczas spotkania z mieszkańcami p. Maciej Motas przedstawi zakres wykonanych prac oraz podsumuje tegoroczną edycję projektu, w ramach którego wykonano zabiegi pielęgnacyjne na wytypowanych drzewach Saskiej Kępy. 

Zabiegi, które zostały wykonane mają na celu poprawę bezpieczeństwa w otoczeniu drzew oraz poprawę ich warunków siedliskowych:

  • założenie wiązań elastycznych w koronach,
  • wykonanie mikoryzacji w obrębie systemów korzeniowych,
  • wykonanie rozluźnienia i napowietrzania gleby w systemach korzeniowych.

W trakcie spotkania specjaliści postarają się wyczerpująco odpowiedzieć na Państwa pytania związane z przedmiotem realizowanego projektu oraz wskażą dalsze wytyczne pozwalające na poprawę ogólnego stanu drzew, bezpieczeństwa w ich otoczeniu oraz jakości stanowisk na jakich rosną drzewa w obszarze objętym projektem.

Przewidywany czas spotkania to około 2-3 godziny, w zależności od ilości pytań od uczestników.

 Serdecznie zapraszamy!

15213

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum