kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

"Straż Pożarna i Policja - na ratunek!"

Opublikowany: 2015-06-03 14:21:52

W dniu 2 czerwca 2015 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla południowopraskich przedszkoli, który odbył się pod patronatem honorowym Burmistrza Dzielnicy Tomasza Kucharskiego. Dodatkową atrakcją dla uczestników konkursu zaproszonych tego dnia do siedziby Straży Pożarnej przy ul. Majdańskiej 38/40 było zwiedzanie jednostki, a także możliwość obejrzenia sprzętów i wozów,z których korzystają na co dzień strażacy i policjanci.

Policjanci KRP Warszawa VII wspólnie ze strażakami z 8 Jednostki Gaśniczo-Ratunkowej przy ulicy Majdańskiej, południowopraską Delegaturą Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego zorganizowali konkurs plastyczny dla przedszkolaków, pt. "Straż Pożarna i Policja - na ratunek!" Pomysł spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony najmłodszych i ich opiekunów. Łącznie wpłynęło 106 prac. 

Konkurs plastyczny "Straż Pożarna i Policja - na ratunek!" to kolejna inicjatywa profilaktyczno-edukacyjna południowopraskich policjantów skierowana do najmłodszych. Tym razem do współpracy została zaproszona  jednostka Straży Pożarnej z Pragi-Południe.

A oto laureaci:

I miejsce: Zuzanna Świątek- Przedszkole Nr 153,

II miejsce: Marcel Papierz -Przedszkole 292,

III miejsce: Bruno Drozdowicz -Przedszkole Nr 179.

Wyróżnienie: Patryk Pacek z Przedszkola Nr 180, 

Wyróżnienie: Julia Straus i Franciszek Garczyński z Pzredszkola 89.

Gratulujemy maluchom. Dziękujemy opiekunom i wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że możliwe było zorganizowanie i przeprowadzenie tego przedsięwzięcia.


12975

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum