kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Szkolna paczka przedszkolaczka

Opublikowany: 2019-09-06 13:02:15

602 wyprawki dla zerówkowiczów trafią do naszych oddziałów przedszkolnych w 18 południowopraskich szkołach podstawowych. Część z nich została już przekazana przez Zarząd Dzielnicy w ręce dzieci, które natychmiast zabrały się do prac plastycznych.

W ramach programu „Przedszkolak w szkole” dzielnica uruchomiła bogatą ofertę dla zerówkowiczów w skład której wchodzą m.in. zajęcia plastyczne, wokalno-teatralne, komputerowe a także warsztaty i konsultacje prowadzone przez specjalistów.
Kolejnym programem uruchomionym od października przez dzielnicę będzie program COOLturalny przedszkolak, w ramach którego 1160 dzieci z przedszkolnych zerówek odwiedzi teatr, kino a także skorzysta z zajęć muzycznych.
„Chcemy aby szkoła była dla Was miejscem przyjaznym i ciepłym, abyście przychodzili tu uśmiechnięci i z uśmiechem wracali do domu. To ważne, abyście od najmłodszych lat mieli dostęp do zajęć edukacyjnych i kulturalnych, abyście rozwijali swoje pasje i talenty” mówił na spotkaniu z dziećmi w SP nr 374 im gen. Piotra Szembeka Tomasz Kucharski Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy.

 

15642

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum