kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Terminal prawie gotowy!

Opublikowany: 2021-01-15 08:33:05

13 stycznia na budowie Terminalu Kultury Gocław przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego odbyliśmy wizytę gospodarczą. W towarzystwie przedstawicieli inwestora i nadzoru budowlanego obejrzeliśmy nowopowstającą inwestycję.

Trzeba przyznać, że budynek imponuje wielkością, przestrzenią, światłem i tzw. „powietrzem”, a więc przestronnością i lekkością konstrukcji. Akurat w tym dniu rozpoczęto instalację teleskopowej widowni w sali teatralnej, unikatowego w skali Warszawy i kraju rozwiązania, które pozwala „składać” widownię, gdy chce się uzyskać np. dużą salę balową. Trudności, na jakie nie mają wpływu ani dzielnica, ani inwestor (m.in. brak możliwości zakwaterowania robotników przyjezdnych), powodują, że trudno dokładnie określić, kiedy nastąpi otwarcie Terminala Kultury Gocław. Na razie zarówno Biblioteka, jak i Klub Kultury Gocław szykują się powoli do przeprowadzki, bądźmy jednak dobrej myśli!

Tomasz Kucharski Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

16810

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum