kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]
Jesteś tutaj:

To tylko awaria

Opublikowany: 0

30 października 2017 roku odbyła się Sesja Nadzwyczajna Rady Dzielnicy Praga-Południe. Poświęcona była projektowi Obwodnicy Śródmiejskiej, w szczególności przebiegowi trasy przez nasza dzielnicę. W trakcie obrad informację na ten temat przekazali członkowie Zarządu Dzielnicy oraz dyrekcji ZMID, inwestora trasy.

Na koniec  większością głosów radnych, przyjęto Stanowisko Rady Dzielnicy Warszawa Praga-Południe w sprawie przebiegu i rozwiązań projektowanej trasy Obwodnicy Śródmiejskiej.  Sesja miała się rozpocząć o godzinie 13.00, ale obrady ruszyły ostatecznie o 13.30. Na skutek awarii, do godziny 14.29 nie było bezpośredniej transmisji na łączach interenetowych. Sesja trwała ponad 3 godziny, ale przekazu z tej pierwszej godziny, zabrakło. Przepraszamy zainteresowanych mieszkańców i proponujemy odsłuchanie pełnego zapisu dźwiękowego  z przebiegu Sesji Nadzwyczajnej.

14738

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum