kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Turniej Boccia na Grochowie

Opublikowany: 2018-01-16 10:54:01

W środę 10 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 240 w Warszawie przy ul. Weterynaryjnej 3 odbył się Drużynowy Turniej Boccia o Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga- Południe. Ta mało znana gra jest od 1992 r. dyscypliną paraolimpijską. Bocce, zwane także z włoska boccia, polega na umiejętnym rzucaniu specjalnymi kulami i zdobywaniu punktów w zależności od ich ułożenia.

W turnieju wzięli udział uczniowie z niepełnosprawnością intelektualną z sześciu placówek  specjalnych województwa mazowieckiego, łącznie  60 zawodników.

Po zaciętych rozgrywkach, na I miejscu znalazła się reprezentacja ZSS  z Wołomina, II miejsce zajęła reprezentacja  ZSS nr 90 z Warszawy, III miejsce reprezentacja  ZSS z Ostrówka.

Urząd Dzielnicy Praga-Południe ufundował nagrody (puchary i medale) dla zwycięzców oraz gadżety dla wszystkich zawodników biorących udział w turnieju.

Dekoracji i wręczenia nagród dokonała w imieniu Pana Burmistrza Pani Beata Billewicz-pracownik Wydziału Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Dzielnicy Praga-Południe oraz Pani Beata Domańska- Dyrektor SPS nr 240.

Organizatorzy turnieju składają serdeczne podziękowania Panu Burmistrzowi Tomaszowi Kucharskiemu za objęcie imprezy patronatem oraz ufundowanie pucharów, medali i nagród rzeczowych.

W imieniu Zarządu Dzielnicy Praga-Południe życzymy uczniom, Pani Dyrektor Beacie Domańskiej, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły dalszych sukcesów  w dziedzinie sportu i w codziennej nauce. 

43

df

x

14830

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum