kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego SP nr 185 im. Unicef

Opublikowany: 2018-09-05 18:47:58

5 września, w ciepłe wrześniowe popołudnie w Parafii Św. Ojca Pio na Gocławiu odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego SP nr 185 im. Unicef. W mszy świętej uczestniczyli zarówno uczniowie jak i rodzice dzieci, władze samorządowe z burmistrzem Tomaszem Kucharskim na czele a także Mieszkańcy Gocławia.

W swoim przemówieniu Arcybiskup diecezji warszawsko-praskiej Ks. Bp Romuald Kamiński powitał zgromadzonych modlitwą w intencji młodzieży, a także kadry pedagogicznej, życząc im aby uwierzyli w swoje siły i z tą wiara szli przez cały rok szkolny. Po mszy świętej Ks. Prałat Andrzej Kuflikowski zaprosił młodzież i władze dzielnicy do uroczystego złożenia kwiatów pod pomnikiem Generała F. Nila. Podkreślił, że pomnik powstał dzięki współpracy parafii oraz samorządu. Zaniedbane kiedyś miejsce, stało się dumą parafian, którzy bardzo licznie biorą udział rokrocznie w obchodach złożenia kwiatów pod pomnikiem.

fd

s

d

d

15117

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum