kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Warszawa chroni dzieci przed przemocą

Opublikowany: 2017-05-08 15:08:43

Uprzejmie informujemy, że trwają zapisy na szkolenie adresowane do przedstawicieli warszawskich placówek oświatowych i opiekuńczych, zarejestrowanych w programie Chronimy Dzieci. Udział w szkoleniu jest bezpłatny i ułatwia wdrożenie w placówkach standardów ochrony dzieci przed krzywdzeniem oraz wdrożenie Polityki ochrony dzieci przed przemocą.

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę zaprasza na szkolenie realizowane w ramach programu Chronimy Dzieci!

Uprzejmie informujemy, że trwają zapisy na szkolenie adresowane do przedstawicieli warszawskich placówek oświatowych i opiekuńczych, zarejestrowanych w programie Chronimy Dzieci.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny i ułatwia wdrożenie w placówkach standardów ochrony dzieci przed krzywdzeniem oraz wdrożenie Polityki ochrony dzieci przed przemocą. 

W związku z tym pierwszeństwo kwalifikacji na szkolenie mają osoby reprezentujące placówki, które nie posiadają/nie uzyskały jeszcze certyfikatu Chronimy Dzieci.


Tematyka i termin szkolenia oraz zapisy:

  1. Polityka ochrony dzieci przed krzywdzeniem, 6 maja 2017 r.
  2. Identyfikacja symptomów krzywdzenia dzieci, 13 maja 2017 r.
  3. Profilaktyka przemocy i wykorzystywania seksualnego dzieci – przygotowanie do prowadzenia zajęć edukacyjnych z dziećmi w wieku szkolnym, 20 maja 2017 r.

 

Informacje o kolejnych, bezpłatnych szkoleniach pojawią się już wkrótce na stronie www.edukacja.fdds.pl

 

Zapraszamy do zapisywania się na wydarzenia!

Zadanie publiczne „Warszawa chroni dzieci przed przemocą” jest realizowane dzięki wsparciu finansowemu ze środków m.st. Warszawy.

14442

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum