kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

"Weekend pełen siatkarskich emocji"

Opublikowany: 2020-09-15 09:00:00

W dniach 12-13 września na hali OSiR'u Saska przy ul. Angorskiej odbył się III Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców "NIEPODLEGŁA"

Poziom turnieju był bardzo wysoki. Przyjechały do nas zespoły m. in. z: Ełku, Białej Podlaskiej, Białegostoku, Lniana, Wyszkowa, Zambrowa, Wołomina, Ozorkowa, Nadarzyna, Ostrołęki. Nie zabrakło oczywiście silnych stołecznych drużyn. Warto podkreślić, że zawodniczki i zawodnicy z KS Saska Warszawa zajęli 6 i 4 miejsce tocząc zacięte i wyrównane boje z silnymi drużynami z całej Polski.
Siatkówka w naszej dzielnicy ma się coraz lepiej, o czym świadczą wyniki zawodniczek i zawodników z KS Saska, który już 3 lata działa w naszej dzielnicy. Trener młodziczek Kamil Jeż i młodzików Kamil Sołtykiewicz nie kryją zadowolenia, że przyjeżdżają coraz silniejsze zespoły młodzieżowe z całej Polski. Cieszy fakt, że mimo licznych obostrzeń i aktualnej sytuacji w kraju tak wiele zespołów odpowiedziało na zaproszenie i przyjechało do stolicy.
W turnieju młodziczek zwyciężył zespół MUKS Spartakus Lniano, a wśród chłopców najlepsza okazała się UKS Piątka Wołomin.

Projekt współfinansowało m.st. Warszawa Dzielnica Praga-Południe.

 

 

16516

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum