kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Wyśpiewaj Paryż. Tomasz Kucharski - Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe serdecznie zaprasza!

Opublikowany: 2020-02-26 16:00:00

Już po raz ósmy zapraszamy nastoletnich amatorów piosenkarzy do wzięcia udziału w Konkursie Piosenki Francuskiej. Organizowany przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe i Francusko-Polską Izbę Gospodarczą, przy współudziale Instytutu Francuskiego i Promu Kultury Saska Kępa konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych w Warszawie.

Jeśli śpiewasz, jeśli piosenka francuska nie jest Ci obca i jeśli masz odwagę, by zrobić pierwszy krok w artystycznej karierze – zgłoś się do swojego nauczyciela muzyki lub śpiewu (albo po prostu do wychowawcy), wypełnij kartę zgłoszenia i inne dokumenty dostępne w plikach do pobrania poniżej artykułu. Wybierz dwie piosenki francuskie, które chcesz zaśpiewać (przynajmniej jedną koniecznie w języku francuskim) i… rozpocznij próby.
Na zgłoszenia czekamy w Urzędzie Dzielnicy Praga-Południe do 3 czerwca 2020 r. Szczegóły znajdują się w Regulaminie Konkursu.
Półfinałowe przesłuchania, które zadecydują o składzie finałowej dziesiątki, odbędą się 17 i 18 czerwca 2020 roku w Promie Kultury Saska Kępa. Na stronę https://promkultury.pl/ też zaglądaj!
Wszystkim chętnym życzymy powodzenia i udziału w wielkim finale 11 lipca 2020 roku w Promie Kultury Saska Kępa. Wśród nagród jest ta główna – weekend w Paryżu dla dwóch osób! Może przygoda z piosenką znad Sekwany stanie się dla kogoś przepustką do kariery? Wcześniejsze edycje naszego konkursu tylko to potwierdzają!

Regulamin konkursu do pobrania, karta zgłoszenia, oświadczenia.

 

 

15954

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum