kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]
Jesteś tutaj:

Zaproszenie na koncert

Opublikowany: 2009-03-13 11:55:26

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo zaprasza w niedzielę 15 marca 2009 roku o godzinie 17.00 do kościoła Św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu 68 na koncert "ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS" z udziałem Grażyny Łapińskiej i Marcina Stycznia. Koncert odbędzie się w ramach projektu „Poruszyć Niebo i Ziemię”. Jest on dedykowany wolontariuszom i osobom, którym pomagają.

 

Myślą przewodnią koncertu jest przede wszystkim podziękowanie byłym i obecnym wolontariuszom oraz promowanie idei WOLONTARIATU. Koncert ma także służyć zwróceniu uwagi na powszechnie panującą OBOJĘTNOŚĆ wobec osób potrzebujących pomocy i zachęcać do aktywnego angażowania się chrześcijan w wolontariat.

Oprócz części artystycznej przewidziane są wypowiedzi osób, którym problemy te są nader bliskie (wśród nich ks. Andrzeja Dziedziula MIC, Dyrektora Hospicjum Domowego na Pradze).

Bardzo liczymy na to, iż dotrzemy do serc wielu osób i uświadomimy potrzebę aktywnego zaangażowania w pomoc bliźnim, znajdującym się w potrzebie.

Informacje o organizacjach i wspólnotach, świadczących pomoc i poszukujących wolontariuszy, zostaną udostępnione na koncertowej stronie www.

Szczegółowe informacje o projekcie „Poruszyć Niebo i Ziemię” wraz z terminarzem spotkań już od 3 marca br.: www.solideo.pl

Organizatorzy z Akademickiego
Stowarzyszenia Katolickiego Soli Deo

1140

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum